top of page

Wyróżnienie dla Instytutu Kaszubskiego za książkę "Dom podcieniowy na Żuławach"

Podczas tegorocznych Poznańskich Targów Książki 2022 zostały rozdane nagrody w trzech konkursach książkowych organizowanych przez Wydawnictwo Naukowe UAM.


W Konkursie na Najlepszą Książkę Akademicką o Nagrody Ministra Edukacji i Nauki oraz JM Rektor Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu nagrody otrzymali:


- Nagroda Ministra Edukacji i Nauki za publikację „Psychologia kliniczna dzieci i młodzieży” pod redakcją Iwony Grzegorzewskiej, Lidii Cierpiałkowskiej i Anety R. Borkowskiej – Wydawnictwo Naukowe PWN SA.


- Nagroda JM Rektor Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu za publikację „Światowa historia literatury polskiej. Interpretacje” pod redakcją Magdaleny Popiel, Tomasza Bilczewskiego i Stanleya Billa - Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego.


- WYRÓŻNIENIA

- za publikację „Otyłość i jej powikłania. Praktyczne zalecenia diagnostyczne i terapeutyczne” pod redakcją Lucyny Ostrowskiej, Pawła Bogdańskiego i Artura Mamcarza - PZWL Wydawnictwo Lekarskie.

- za publikację „Historia botaniki farmaceutycznej” autorstwa Jacka Drobnika - Wydawnictwo Naukowe PWN SA

- za publikację „Porównanie zbiorowisk roślinnych z połowy XX i początku XXI wieku w Nadleśnictwie Doświadczalnym Zielonka” autorstwa Moniki Konatowskiej i Pawła Rutkowskiego - Wydawnictwo Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu

- za publikację „Dom podcieniowy na Żuławach” autorstwa Marty Koperskiej-Kośmickiej - Instytut Kaszubski w Gdańsku
コメント


Najnowsze wydarzenia

bottom of page