top of page

Konferencja "Pomorzanie. Jacy jesteśmy?" - 3.04.2024 r.

Serdecznie zapraszamy na konferencję "Pomorzanie. Jacy jesteśmy?", która odbędzie się w środę 3 kwietnia w Sali im. Lecha Bądkowskiego (Sala Okrągła) Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego.

Konferencję, na której zaprezentowane zostaną wyniku raportu z badania "Postaw i zachowań mieszkańców województwa pomorskiego w kontekście budowania tożsamości Pomorzan" otworzy prezentacja profesora Cezarego Obracht-Prondzyńskiego. Będzie ona wstępem do zaplanowanych dwóch paneli dyskusyjnych.


W ramach pierwszego panelu pt. "Z pokoleniami w przyszłość" porozmawiamy o tym czy ustalenie wspólnych priorytetów dla przedstawicieli różnych pokoleń jest możliwe. Jakie wyzwania powinny stawić przed sobą szkoły i uczelnie by sprostać wymaganiom nowych pokoleń i pomagać im w przyszłym budowaniu pozycji na rynku pracy? Jak z wyzwaniem w zarządzaniu międzypokoleniowym zespołem radzą sobie pracodawcy? Czyli jak razem mamy budować pomorską wspólnotę obywatelską korzystając ze wspólnych doświadczeń i pomysłów.


W ramach drugiego panelu pt. "Pomorzanie - aktywni czy bierni?" skupimy się nad tym w jaki sposób i jakimi narzędziami można generować i wspierać energię społeczną. Jak robić to w sposób odpowiedzialny, a przede wszystkim skuteczny i jak do współpracy angażować regionalną społeczność?

Więcej informacji dostępnych na stronie: https://gospodarka.pomorskie.eu/zapraszamy-na.../

Comments


Najnowsze wydarzenia

bottom of page